Екскурсії

екскурсії івано-франківськ маршрути
Хостел Центральний окрім комфортного та доступного проживання пропонує своїм гостям можливість цікаво, позитивно та весело провести час. Ми пропонуємо вам різноманітні екскурсії по Івано-Франківську та за його межами. Адже приїхавши в наше місце по справам або просто відпочити, кожен турист чи просто гість захоче познайомитися з культурними та історичними пам’ятками, завітати до цікавих та красивих куточків міста.

Івано-Франківськ екскурсії. Маршрути і ціни

По старому Станиславові

Місто  зародилося  з фортеці Станиславів  в середині ХVII ст.   На жаль, з тих часів збереглося дуже  мало, а  те що збереглось  ви побачите. Також під час цієї екскурсії ви почуєте цікаві розповіді про історію міста.

Короткий  маршрут  екскурсії: Площа Ринок – Вірменська церква – Вул.  Старозамкова –  Брама палацу Потоцьких –  Гетьманські вали –  вул. Тринітарська –  вул.  Галицька ( найстаріший  житловий  будинок міста) – площа Андрея Шептицького –  Вид на історичний центр міста  з валів Бастіону- Музей мистецтв Прикарпаття  (колишній  Костел Непорочного Зачаття Діви Марії) –  вул. Низова – Бастіон – Найшикарніший будинок міста (колишня директорія залізниць) – Собор святого Воскресіння ( колишній езуїтський  костел)- вул. Лесі Українки –  сквер Руської трійці –  сквер Адама Міцкевича – Філармонія –  синагога Темпель.

Орієнтовний час:  1.5 – 2 год. При бажанні екскурсію можна продовжити: Вічевий майдан (австрійський  та сучасний центр міста),  вул. Незалежності,  сквер Кратерівка, вул. Січових Стрільців). 

Три міста, три епохи в Івано-Франківську

Місто за свою більш ніж 350 -річну історію  було в складі різних країн.  Під час цієї екскурсії ви побачите найкращі архітектурні пам’ятки Франківська.

Орієнтовний час:  2.5 год. Короткий маршрут екскурсії: Площа Ринок –  Площа Андрея Шептицького – Бастіон – Сквер Руської трійці – Сквер Адама Міцкевича – Вічевий  Майдан – Кратерівка –  Стометрівка ( Вул. Незалежності) – Меморіальний сквер – Радянський центр міста –  вул. Івана Франка  та суміжні вулички – Вокзал.

Івано-Франківськ – місто  ковалів

Старий Станиславів та сучасний  Івано-Франківськ славився та славиться  своїми ковальськими традиціями й умілими ковалями. Франківськ – це одне з двох міст України, яке входить в «Кільце європейських ковальських міст», що дуже почесно для міста. Щороку, починаючи з 2001,  до Дня міста ( 7 травня)  проводиться Свято ковалів. Воно триває 3 дні  і є однією з тих подій в місті, яку варто побачити на власні очі.

Якщо ж такої  можливості немає,  не варто розчаровуватись.  Щороку  ковалі спільно працюють над металевою скульптурою і дарують  її місту.  Сьогоднішній наш  маршрут містом  дозволить вам побачити усі ковальські подарунки місту (а їх уже є чимало, і розташовані вони в різних районах міста).

Орієнтовний час: 2.5 год. Короткий маршрут екскурсії: Площа Ринок –  Гетьманські Вали –  Площа Андрея Шептицького – Бастіон – Сквер Руської трійці – Стометрівка ( вул. Незалежності), – вул. Шевченка – Міське озеро. 


Пропонуємо пізнати наше місто з самих гарних та привабливих сторін. Будь-яка екскурсія Івано-Франківськом, яку ми вам порадимо та організуємо запам’ятається довго, залишивши в пам’яті лише позитивні емоції. Кожне, навіть саме маленьке дослідження території міста та його округ неодмінно вам сподобається. 

Основні та самі популярні екскурсії Івано-Франківськом

Вас цікавить запит «тури вихідного дня Івано-Франківськ»? Можливо вас задовольнить одноденна екскурсія по місту чи за його межами? Наша команда з великим задоволенням допоможемо організувати оптимальний та бажаний для вас відпочинок, дамо максимумом цікавої та корисної інформації.

Найбільш популярні наступні варіанти екскурсій:

  • Центром міста. Центр сформований Вічевим майданом та вулицею Незалежності (в народі названі «стометрівка»). Тут розташована улюблена для жителів пішохідна зона – гарна, затишна та безпечна. По вулиці Незалежності, що простягається на кілька кілометрів, гостей міста чекає багато чого цікавого.
  • Станіславська фортеця. Місто-фортеця («ідеальне місто» за планом) відоме ще в епоху Ренесансу. Таких міст по території України відомо лише три. Франсуа Корассіні та його наступник Карло Беное – архітектори Станіславської фортеці. Прогулянка в межах даної фортеці обіцяє бути пізнавальною, вона розповість багато чого цікаво історичного.
  • До центру від вокзалу. Екскурсія по Івано Франківську може розпочатися ще з вокзалу. По дорозі до центри є що подивитися та чим полюбуватися. Площа Ринок (ратуша), храми, цікаві спороди та красива архітектура.
  • Звіренецька діброва. Найдавнішою вулицею являється вулиця Шевченка, відома вона ще з XVII сторіччя. Згадується, що ця вулиця веде до Звіринецької діброви, куди знать їздила на полювання та запрошувала гостей на відпочинок. Прошов час, в змінилося багато. Зараз на цій вулиці є що подивитися: 44 історичні пам’ятки, чудовий романтичний та пізнавальний піший маршрут під столітніми липами.
  • Віддаляючись від центру. Вулиця Січових Стрільців протягується паралельно «стометрівці», тут є на що подивитися и чим полюбуватися. Вулиця має своєрідний характер, вона поєднує багато інших улиць, що ведуть в південну частину міста. Тут існують свої пам’ятки, нехай їх не так багато, але вони заворожують та зацікавлюють.

Проведіть свій час пробування в нашому місті приємно та цікаво. Команда нашого хостелу Центральний допоможе вам в цьому. Ми організуємо для вас різноманітні тури та розваги, одноденні екскурсії з Івано-Франківська та поїздки вихідного дня. Ми врахуємо всі ваші потреби та бажання.